Main Menu

Offcanvas Info

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

A A A

Wiele można było usłyszeć o naszej Ojczyźnie, o jej pięknie i o jej bolesnych doświadczeniach.

To wszystko wyśpiewali uczniowie klas I - III z różnych szkół w Szkole Podstawowej nr 2 w Słubicach na XII Gminnym Konkursie Piosenki Dziecięcej „Śpiewać każdy może” pod hasłem „Dla Niepodległej”. Uczennice naszej szkoły zaprezentowały następujące utwory patriotyczne:

"Jedenasty Listopada" – ucz. kl. III Beata Matkowska
,„Jedenasty Listopada” - ucz. kl. III Hanna Mencel,
"Myślimy o Polsce" - ucz. kl. I Kristianna Braun.
Dziewczynki stanęły na wysokości zadania i pięknie zaśpiewały wybrane przez siebie piosenki, ale wielkie BRAWA należą się najmłodszej uczennicy naszej szkoły Kristiannie Braun, która zajęła II miejsce otrzymując nagrodę książkową i piękny dyplom. Warto było! BRAWO! (E.K.)

Nie masz uprawnień do komentowania. Zarejestruj się!