Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia w Słubicach od roku szkolnego 2019/2020:

1. Zatrudni nauczyciela z przygotowaniem pedagogicznym do prowadzenia zajęć z edukacji wczesnoszkolnej. Komfortowe i atrakcyjne warunki pracy w klasach do 12 uczniów. Możliwość zatrudnienia na czas nieokreślony.

Wymiar zatrudnienia: wakat

Liczba godzin tygodniowo: 19

Dyrektor SNOSM I st. w Słubicach Anna Szurko

baner

Po uroczystym zakończeniu roku szkolnego 2018/2019 uczniowie SNOSM I st. w Słubicach rozpoczęli wakacje :)

baner

19 czerwca 2019r. uczniowie SNOSM I stopnia w Słubicach wraz z Rodzicami i nauczycielami obchodzili uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019 oraz Pożegnanie Absolwentów SNOSM I st. w Słubicach – uczniów klasy VIII.