Offcanvas Info

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

A A A

DYREKTOR SZKOŁY
mgr Anna Szurko - nauczyciel dyplomowany
dyrektor(małpa)snosm.stmslubice.edu.pl

Nauczyciele przedmiotów ogólnokształcących:

1.mgr Jolanta Bałdys – nauczyciel dyplomowany – historia i społeczeństwo
j.baldys(małpa)snosm.stmslubice.edu.pl

2.mgr Joanna Baś – nauczyciel dyplomowany – chemia i biologia
j.bas(małpa)snosm.stmslubice.edu.pl

3.mgr Alicja Bednarek – nauczyciel kontraktowy – religia
a.bednarek(małpa)snosm.stmslubice.edu.pl

4.mgr Anna Brzezińska – nauczyciel dyplomowany – matematyka
a.brzezinska(małpa)snosm.stmslubice.edu.pl

5.mgr Jacek Grześkowiak – nauczyciel dyplomowany – wychowanie fizyczne
j.grzeskowiak(małpa)snosm.stmslubice.edu.pl

6.mgr Mariusz Górny – nauczyciel mianowany – fizyka
m.gorny(małpa)snosm.stmslubice.edu.pl

7.mgr Anna Jaworowska – nauczyciel kontraktowy – język angielski
a.jaworowska(małpa)snosm.stmslubice.edu.pl

8.mgr Marzena Jurkowska – nauczyciel dyplomowany – język niemiecki
m.jurkowska(małpa)snosm.stmslubice.edu.pl

9.mgr Elżbieta Kazimirska – nauczyciel mianowany – edukacja wczesnoszkolna i plastyka
e.kazimirska(małpa)snosm.stmslubice.edu.pl

10.mgr Beata Kurcka – nauczyciel mianowany – język polski
b.kurcka(małpa)snosm.stmslubice.edu.pl

11.licencjat Beata Pazda – nauczyciel mianowany – edukacja wczesnoszkolna i etyka
bpazda(małpa)stmslubice.edu.pl

12.mgr Katarzyna Piątek – nauczyciel dyplomowany – geografia
k.piatek(małpa)snosm.stmslubice.edu.pl

13.mgr Teresa Skalska – nauczyciel dyplomowany – przyroda i etyka
t.skalska(małpa)snosm.stmslubice.edu.pl

14.mgr inż. Krzysztof Szurko – nauczyciel mianowany – zajęcia komputerowe, informatyka, edukacja informatyczna, technika i zajęcia techniczne
k.szurko(małpa)snosm.stmslubice.edu.pl

15. mgr Anna Śliwakowska - nauczyciel mianowany - język polski
a.sliwakowska(małpa)snosm.stmslubice.edu.pl

16. mgr Zofia Tatol - nauczyciel dyplomowany - język polski
z.tatol(małpa)snosm.stmslubice.edu.pl

17.mgr Żaneta Umińska – nauczyciel kontraktowy – logopedia
z.uminska(małpa)snosm.stmslubice.edu.pl

18.mgr Martyna Mostowska – pedagog szkolny
m.mostowska(małpa)snosm.stmslubice.edu.pl


Nauczyciele przedmiotów artystycznych:

1.mgr Igor Łysenko – nauczyciel dyplomowany – skrzypce
2.mgr Darya Juliy – nauczyciel stażysta – flet
3.mgr Andrzej Jóźwiak – nauczyciel mianowany – saksofon
4.licencjat Kamil Karmelita – nauczyciel stażysta – perkusja
5.mgr Katarzyna Penkala – nauczyciel dyplomowany – rytmika i kształcenie słuchu
6.mgr Monika Pończocha – nauczyciel kontraktowy – fortepian i akompaniament
7.mgr Katarzyna Tomasińska – nauczyciel kontraktowy – fortepian
8.dr Barbara Weiser – Lada – nauczyciel dyplomowany – fortepian, muzykoterapia i chór
9.mgr Małgorzata Weiser – Mierzwiak – kształcenie słuchu, audycje muzyczne i literatura muzyczna