Main Menu

Offcanvas Info

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

A A A

W dniu 4 czerwca 2018 r. w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gorzowie Wielkopolskim, odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych województwa lubuskiego organizowanych w roku szkolnym 2017/2018 przez Lubuskiego Kuratora Oświaty.

W tegorocznej edycji konkursów na etapie szkolnym udział wzięło 10 112 uczniów, do etapu rejonowego zakwalifikowano 1 926 uczniów, w etapie wojewódzkim udział wzięło 226 uczniów, z których 88 uzyskało tytuł laureata. Uczeń naszej szkoły Filip Pianowski jako jedyny ze Słubic otrzymał tytuł laureata w konkursie przedmiotowym z języka niemieckiego. Cieszymy się z sukcesu Filipa i gratulujemy :) promocji naszej szkoły na szczeblu wojewódzkim. Podczas uroczystości wszystkim laureatom wręczone zostały przez Lubuskiego Kuratora Oświaty Panią Ewę Rawa, stosowne zaświadczenia oraz nagrody (AS).

Nie masz uprawnień do komentowania. Zarejestruj się!