Rodzice, Nauczyciele, Przyjaciele SNOSM w Słubicach, Szanowni Państwo!

Będziemy bardzo wdzięczni jeżeli 1% należnego podatku za 2017 rok przekażecie Państwo naszej szkole za pośrednictwem Lubuskiego Stowarzyszenia Pomocy Szkole.Liczymy na Państwa życzliwość.Gwarantujemy, że uzyskane pieniądze będą w całości wykorzystane na potrzeby dzieci i szkoły.

Co należy zrobić?

1 Obliczyć 1% należnego podatku.

2.Jako organizację wskazać:

Lubuskie Stowarzyszenie Pomocy Szkole, Nr KRS 0000 105 271

3.    W informacji uzupełniającej koniecznie zaznaczyć, że wpłata dotyczy
SPOŁECZNEJ NIEPUBLICZNEJ OGÓLNOKSZTAŁCĄCEJ SZKOŁY MUZYCZNEJ I stopnia w SŁUBICACH

4.    Jak wypełnić PIT?

W najsłodszym dniu w roku, w naszej szkole uczniowie klas młodszych uczestniczyli w zabawie karnawałowej.

To był wyjątkowy dzień. W naszej szkole gościliśmy panią Katarzynę Campbell, autorkę książek dla dzieci.

Drogie Babcie i Drodzy Dziadkowie,
serdecznie Was proszą Wasi wnukowie
na uroczystość z okazji święta,
o którym każdy uczeń pamięta.

Dzień Babci i Dziadka odbędzie się w budynku Państwowej Szkoły Muzycznej 26 stycznia 2018 r. o godz. 13.00

Serdecznie zapraszamy !