We wtorek 20 czerwca, trzy dni przed oficjalnym zakończeniem roku szkolnego, odbył się nasz ostatni tegoroczny koncert.

7 czerwca 2017 r, nasi uczniowie uczestniczyli w Integracyjnym Dniu Sztuki, który odbył się w Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Słubicach.

O osiągnięciach naszych uczniów w konkursach przyrodniczych pisaliśmy już wcześniej.

Właśnie otrzymaliśmy wiadomość, że uczennica naszej szkoły Laura Lunk została nagrodzona w V Międzynarodowym Konkursie Plastycznym ,, Wesołego Alleluja".

1 czerwca uczniowie naszej szkoły z okazji Dnia Dziecka obejrzeli w słubickim kinie film pt. ,,Był sobie pies” i uczestniczyli w wycieczce do Lubbenau.