Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. w Słubicach jest szkołą dwukierunkową – dającą podstawy wykształcenia ogólnego i muzycznego, posiadającą uprawnienia szkoły publicznej.

Ogłaszamy nabór uczniów na rok szkolny 2018/2019. Przyjmujemy zapisy do klasy pierwszej i klas wyższych.

Zapraszamy wszystkich chętnych 24 kwietnia 2018r. godzina 17:00  na Dzień Otwarty do Społecznej Niepublicznej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I stopnia w Słubicach (AS).

Z wsparciem osób zaangażowanych wychodzimy z informacją o SNOSM I st. w Słubicach za Odrę :)

17 kwietnia klasa siódma SNOSM I st. w Słubicach wzięła udział w spotkaniu autorskim z Tomaszem Sobanią z Toszka k. Gliwic.