Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia w Słubicach od roku szkolnego 2018/2019:

1. Zatrudni nauczyciela Akademii Muzycznej - kierunek Teoria muzyki z przygotowaniem pedagogicznym do prowadzenia zajęć z przedmiotu "Literatura muzyczna" - klasa VII
Wymiar zatrudnienia: wakat
Liczba godzin tygodniowo: 2

2. Zatrudni nauczyciela Akademii Muzycznej - kierunek Teoria muzyki z przygotowaniem pedagogicznym do prowadzenia zajęć z przedmiotu "Zasady muzyki z elementami edycji nut" - klasa VIII
Wymiar zatrudnienia: wakat
Liczba godzin tygodniowo: 2

Dyrektor SNOSM Anna Szurko.

Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. w Słubicach jest szkołą dwukierunkową – dającą podstawy wykształcenia ogólnego i muzycznego, posiadającą uprawnienia szkoły publicznej.

Ogłaszamy nabór uczniów na rok szkolny 2018/2019. Przyjmujemy zapisy do klasy pierwszej i klas wyższych.

22 czerwca 2018r. w SMOK-u uczniowie SNOSM I stopnia w Słubicach wraz z Rodzicami i nauczycielami obchodzili uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018.